Leden 2012

CD

24. ledna 2012 v 20:24 | Eni-chan
Ahojky, takže dneska jsem obdržela e-mail (propon.cz), že pokud bych si chtěla objednat jakékoliv album japonské skupiny (v mém případě to byla samozřejmě skupina KAT-TUN), muselo by to být pouze přes USA a cena by se pohybovala kolem 1000,-
Chci se zeptat, zda je tu takových lidiček víc. Pokud by se jich našlo spousta, mohli bychom objednat víc kusů najednou, a tím by částka mohla o něco klesnout. Prosím napiště mi, zda by tu někdo takový byl. Předem děkuji ^-^KAT-TUN Anime/Game

15. ledna 2012 v 14:49 | Eni-chan |  News KAT-TUN
Takže asi už víte, že KAT-TUN mají nové anime abych byla přesnější, někteří říkají, že je to anime jiní hra. Je to pouze pro japonské telefony. Berte to jako anime pro hru do telefonu.

Anime nese název: 愛はKAT-TUN (Láska je KAT-TUN)
Moc jsem toho nezjistila, ale postavy anime by měli být totožné se členy skupiny a mít jejich hlasy. Ve skutečnosti jde o 5 kraťoučkých epizod.


Bilbord v Shibuya Station:
Click c.č.!

Promiňte, promiňte

13. ledna 2012 v 20:09 | Eni-chan |  My Craps
Moc se omlouvám, že jsem se tu déle jak měsíc neukázala, ale pokud by to někoho zajímalo jsem stále naživu!
Píšu sem kraťoučký článeček o nedostatku času kvůli škole a posléze domácím pracem a škole doma... Ve svém opravdu, ale opravdu nedostačujícím *free time* se učím japonsky (jako samouk), překládám dorama a nebo je sleduji. I když se mi můj blog opravdu líbí a chci, aby byl pro fanoušky přínosný - nezvládám to. Moc mě to mrzí, ale je to tak. Budu se snažit občas sem juknout a přidat nějaký ten článek, ale nic neslibuji.

Za tu dobu co jsem tu nebyla se událo takových novinek, že vůbec nevím o čem bych měla napsat *první* článek. Asi zvěřejním jen ty nejdůležitější informace.

Během pracovních dnů se sem určitě nedostanu. Jediná možnost je pátek večer a občas v sobotu. Jinak ne!

Také jsem zjistila, že moji SB jsou taky nějak školou zpomalení, tekže si některé nejspíš smažu.

To je asi tak všechno na úvod → teď jdu změnit obrázek v menu ^_^